00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Kontakt z administracją
Zauważyłeś, że na forum wdarł się jakiś błąd? A może masz sugestie, które mogłyby wspomóc pracę forum? Daj nam znać w tym temacie!
35 lat
192 cm
właściciel
Danny Knight
Awatar użytkownika
opis
do you know what I was, how I lived? you know what despair is; then winter should have meaning for you. I did not expect to survive, earth suppressing me.

Cześć, czy jest szansa dodania align right? :>
26 lat
165 cm
właścicielka pensjonatu
lyra callahan
Awatar użytkownika
opis
Rdzenna mieszkanka miasteczka. Prawie rok temu przejęła rodzinny pensjonat od ojca i wykorzystuje pracę do odwrócenia swojej uwagi od faktu, że ojciec jej dziecka nie żyje.

Danny Knight pisze: 21 kwie 2023, 17:54 Cześć, czy jest szansa dodania align right? :>
Jak najbardziej! Już jest dodany. <3
35 lat
192 cm
właściciel
Danny Knight
Awatar użytkownika
opis
do you know what I was, how I lived? you know what despair is; then winter should have meaning for you. I did not expect to survive, earth suppressing me.

lyra callahan pisze: 21 kwie 2023, 19:04
Danny Knight pisze: 21 kwie 2023, 17:54 Cześć, czy jest szansa dodania align right? :>
Jak najbardziej! Już jest dodany. <3
dzięki :hihi:
00 lata
000 cm
brak informacji
dumbo
Awatar użytkownika
opis
loading...

hejo! czy byłaby możliwość w karcie, w polach na informacje o graczu dodać takie same odstępy od brzegów ramki jak w innych polach (jak w triggerach albo preferowanych rozgrywkach)? *.*
26 lat
165 cm
właścicielka pensjonatu
lyra callahan
Awatar użytkownika
opis
Rdzenna mieszkanka miasteczka. Prawie rok temu przejęła rodzinny pensjonat od ojca i wykorzystuje pracę do odwrócenia swojej uwagi od faktu, że ojciec jej dziecka nie żyje.

dumbo pisze: 21 kwie 2023, 20:56 hejo! czy byłaby możliwość w karcie, w polach na informacje o graczu dodać takie same odstępy od brzegów ramki jak w innych polach (jak w triggerach albo preferowanych rozgrywkach)? *.*
Dzięki za czujne oko! Kompletnie mi to umknęło. :torba: Już poprawione, zrób twardy reset.
27 lat
167 cm
położna
Love Lagerfield
Awatar użytkownika
opis
Oh, I love it and I hate it at the same time

hej, czy można odblokować temat "kto zagra", bo nie można w nim odpisać, albo to ja coś źle robie <33
31 lat
182 cm
kucharz w sapphire inn
apollo moonstone
Awatar użytkownika
opis
lokalne słoneczko, któremu wydaje się, że świetnie radzi sobie z problemami, ale tak naprawdę już dawno zdążył się we wszystkim pogubić

hejka, sapphire creek <33
Przychodzę z małym pytaniem/propozycją. Obecnie rezki są uzupełniane na podstawie oznaczenia mention, które nie działa, jak zostanie zmieniony nick (a w sumie akurat od rezerwacji do czasu jej upłynięcia dzieje się sporo) i już teraz widzę, że w przypadku sporej części z nich nie da się podejrzeć w spisie, czy ktoś się zrobił czy wchodzi na forum itd., tylko trzeba szukać odpowiedniego usera w postach.
Czy planujecie może zmianę systemu uzupełniania spisu? <3
26 lat
190 cm
Włóczykij
Artan Lavery
Awatar użytkownika
opis
Tam, gdzie liść tańczy na wietrze, ogień płonie.

apollo moonstone

Hejka <3
Nasza koderka już się tym zajęła i jest w trakcie obmyślania alternatywy dla oznaczania, więc działamy w kierunku poprawy tego systemu <33
42 lata
172 cm
manager
Valerie Graves
Awatar użytkownika
opis
You believe this is a game,
and you may be right.
But if you think you can
play it better than me, think again.

sapphire creek czy jest możliwość dodania opcji edytuj w temacie z poszukiwaniami gier? Mnie się taka opcja nie wyświetla, a przydałoby się w sytuacji oznaczenia, kiedy dane zgłoszenie nie jest już aktualne.
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Valerie Graves pisze: 27 kwie 2023, 22:52 @sapphire creek czy jest możliwość dodania opcji edytuj w temacie z poszukiwaniami gier? Mnie się taka opcja nie wyświetla, a przydałoby się w sytuacji oznaczenia, kiedy dane zgłoszenie nie jest już aktualne.
Proszę o twarde odświeżenie i sprawdzenie czy wszystko gra <3
33 lata
167 cm
managerka restauracji
shelby gateley
Awatar użytkownika
opis
i took my love, i took it down, i climbed a mountain and i turned around and i saw my reflection in the snow-covered hills 'til the landslide brought me down. oh, mirror in the sky, what is love? can I handle the seasons of my life?

Cześć sapphire creek! Skoro próg na czwartą postać został obniżony, to może przemyślicie zmniejszenie ilości postów na kolejne postacie? Wydaje mi się, że zostawianie 30 (lub więcej) postów na każdej z czterech postaci przed zrobieniem kolejnej jest trochę strzałem w kolanko, a z pewnością są użytkownicy, którzy chętnie powiększyliby swoją pulę multi :lol:
Na myśl przychodzi mi rozwiązanie zastosowane na innym forum - może po prostu ustalicie jeden próg postowy, którego gracze muszą się trzymać? Dajmy na to te 15 postów na postać pozostaje niezmienne i po dobiciu tej ilości istnieje możliwość stworzenia kolejnej?
Wydaje mi się, że takie rozwiązanie pomogłoby wam weryfikować aktywność oraz umożliwiłoby użytkownikom swobodną grę, bo dobijanie na siłę postów mija się z celem <3
31 lat
170 cm
pielęgniarka
Haley Brenner
Awatar użytkownika
opis
Próbuje poukładać własne życie po tym, jak jej były partner trafił za kratki.

Cześć shelby gateley ! Jesteśmy aktualnie w trakcie dyskutowania o tym i kiedy tylko ustalimy jedną, spójną wersję, na pewno zostaniecie o tym powiadomieni. Niewykluczone, że progi zostaną trochę obniżone, ale na pewno nie zmniejszymy tego drastycznie, bo nie zapominajmy, że na forach chodzi o ładne pisanie postów, a nie tylko tworzenie niezliczonej liczby postaci, aby później drastycznie spowolnić swoje tempo - takich sytuacji chciałybyśmy uniknąć, dlatego pracujemy właśnie nad złotym środkiem <3
33 lata
167 cm
managerka restauracji
shelby gateley
Awatar użytkownika
opis
i took my love, i took it down, i climbed a mountain and i turned around and i saw my reflection in the snow-covered hills 'til the landslide brought me down. oh, mirror in the sky, what is love? can I handle the seasons of my life?

Właśnie wydaje mi się, że przymusowe dobijanie dajmy na to tych 30 lub 45 postów jest zniechęcające i później odbiera przyjemność z gry, ale to tylko taka moja uwaga. Ufam, że się dogadacie i znajdziecie rozwiązanie, Haley Brenner <3
33 lata
186 cm
stolarz i właściciel
barnabas blackwell
Awatar użytkownika
opis
Niedawno wrócił do miasteczka po kilkuletniej nieobecności, przejął zadłużony zakład stolarski po zmarłym ojcu i próbuje się jakoś znowu wtopić w lokalną społeczność.

sapphire creek mam malutką prośbę, czy byłaby możliwość założenia w Off Topie tematu z cytatami z gier? Bardzo mocno odczuwam chęć dzielenia się różnymi śmiesznymi smaczkami, których ktoś może nigdy nie zobaczyć *.*
ODPOWIEDZ