00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Poziomy Ingerencji Mistrza Gry
Informacje
Prowadzony na forum wątek kryminalny oznacza oczywiście obecność Mistrza Gry, a co za tym idzie, jego ingerencje w sprawy związane z fabułą, w tym także los Waszych postaci. Wyróżniamy cztery podstawowe poziomy ingerencji MG, będące jednocześnie forumowymi grupami, do których przydzielacie się sami. Zachęcamy do aktywnego udziału w fabule forum i gwarantujemy dobrą zabawę - Mistrz nie ma w planach złośliwego uprzykrzania Wam życia, a wszystkie triggery na pewno zostaną wzięte pod uwagę przed każdą rozgrywką. Na forum istnieją lokacje, które mają przypisany poziom ingerencji, w którym działają Mistrzowie Gry, podobnie rzecz ma się z miejscami pracy, ściśle powiązanymi z kryminalnymi zagadkami - objęcie najwyższych stanowisk często będzie możliwe tylko po spełnieniu odpowiednich wymogów.

Po akceptacji Karty Postaci poziom ingerencji można zmienić wyłącznie na wyższy, w razie chęci zejścia na niższy w momencie, gdy postać rozpoczęła już fabułę, konieczna jest konsultacja z MG.
Poziomy
Poziom 0 - Diamond Sparkle
Do tej grupy należą postacie, które nie życzą sobie ingerencji Mistrza Gry; zwykli mieszkańcy bądź przyjezdni, prowadzący spokojne życia. Założenie dziennika MG nie jest dla nich obowiązkowe.

Poziom I - Deep Red Ruby
Grupa postaci, o których MG będzie przypominał sobie z umiarkowaną częstotliwością, zazwyczaj w przypadku niegroźnych plotek, zdarzeń losowych, wydarzeń niezwiązanych z wątkiem kryminalnym. Założenie dziennika MG (trackera) jest dla nich obowiązkowe.

Poziom II - Evergreen Emerald
Będąc na tym poziomie, postacie mogą odwiedzać lokacje podwyższonego ryzyka, brać udział w eventach związanych z główną fabułą oraz obejmować posady wyszczególnione na liście miejsc pracy. Wpływ Mistrza Gry na postać może być zarówno pozytywny, jak i negatywny, a odnosić się będzie do reputacji, stanu materialnego czy stanu zdrowia, mogą też paść ofiarą miejskich plotek. Założenie dziennika MG (trackera) i posiadanie sekretu w KP jest dla nich obowiązkowe.

Poziom III - Royal Blue Sapphire
Postacie będące w centrum fabuły i mające realny wpływ na wydarzenia w Sapphire Creek, mogące brać udział we wszystkich eventach, odwiedzać lokacje podwyższonego ryzyka oraz obejmować posady wyszczególnione na liście miejsc pracy. Przynależność do tego poziomu oznacza wyrażenie zgody na wszelkie konsekwencje wynikające z wątków, zarówno pozytywne, jak i negatywne, w tym na uszczerbek na zdrowiu bądź życiu postaci (z wyłączeniem triggerów wymienionych wcześniej w KP). Założenie dziennika MG (trackera) i posiadanie sekretu w KP jest dla nich obowiązkowe.
ODPOWIEDZ