00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Kto zagra?
Cierpisz na niedobór rozgrywek? Odezwij się w tym temacie, a z pewnością znajdziesz kogoś chętnego do wątku. Pamiętajcie, żeby przed wstawieniem posta sprawdzić, czy wcześniejsze zgłoszenia nie czekają na odzew, może ktoś przypadnie Ci do gustu?

Kod: Zaznacz cały

[ktozagra][b]Kto:[/b] imię i nazwisko postaci
[b]Krótki opis fabuły:[/b] krótki opis wątku / sytuacji, którą chcecie rozegrać
[b]Preferowane tempo gry:[/b] szybsze/wolniejsze
[i][color=green]aktualne (data aktualizacji)[/color] / [color=red]nieaktualne (data aktualizacji)[/color][/i]
[/ktozagra]
22 lata
165 cm
opiekuję się dziećmi i piekę pyszne ciasta
Josephine Bailey
Awatar użytkownika
opis
There goes my hands shaking, And you are the reason, My heart keeps bleeding. I need you now.And if I could turn back the clock, I'd make sure the light defeated the dark,I'd spend every hour, of every day keeping you safe

kto zagra?
Kto: Josephine Bailey
Krótki opis fabuły: Chętnie rozegram coś o odznaki (ale to akurat oczywiste), ewentualnie możemy rozegrać gierkę, w której Josie myli zamówione przez ciebie ciasto i zamiast tortu urodzinowego, dostajesz tort na stypę. :lol: Josie pracuje również w przedszkolu i opiekuje się dzieciakami po godzinach. Może nie masz z kim zostawić malucha, albo zostałeś wezwany na dywanik, bo twój brzdąc narozrabiał?

Kto: Barbie Butler
Krótki opis fabuły: Tutaj również możemy powalczyć o jakieś fajne odznaki, ewentualnie coś związanego z pracą Barbie — paznokcie, depilacja, a może nowa fryzura?

Kto: Andromeda Moonstone
Krótki opis fabuły: Tutaj pokusiłabym się o gierkę za odznaki, ewentualnie jakieś sąsiedzkie niesnaski. Może Rory zostawiła rower w nieodpowiednim miejscu, albo słuchała zbyt głośno muzyki?

Kto: Hazel Goodman
Krótki opis fabuły: Gierka o odznaki, ewentualnie jakieś spotkanie na siłowni i wspólny trening, po którym wybierzemy się na dużą kawę i ciacho z absurdalnie wielką ilością kremu? :lol:

Preferowane tempo gry: umiarkowane, post co 2-3 dni będzie okey. Zapraszam na Pw, na pewno się dogadamy <3 Możemy się też dogadać w kwestii gierki z innymi z moich postaci.
aktualne (13/02)
28 lat
158 cm
kelnerka w Last Chance Pub
Faith Visser
Awatar użytkownika
opis
Not all those who wander are lost.

kto zagra?
Kto: Faith Visser
Krótki opis fabuły:
Do wyboru do koloru, zarzucam wędkę:
1. Upiekę ci wyjątkowo niejadalne ciasto.
Może zaprosiłam cię do siebie na obiad? W końcu z pewnością znamy się na tyle, bym wyrobiła sobie taką potrzebę! Cóż, szkoda wielka, że nie zdążyłam napomknąć iż jestem kucharką beznadziejną, a każda moja potrawa wychodzi twardsza niż kamień, spalona na wiór, słona jak woda morska, gorzka jak piekło. Bon appétit!
2. Zmuszę cię do słuchania moich zawiłych historyjek w barze.
Uwaga, uwaga, wiedza tajemna: UWIELBIAM rozmawiać po procentach, naprawdę, gęba mi się nie zamyka. Jesteś barmanem, przypadkowym klientem, pracownikiem, zresztą nieważne - jeżeli się uprę, że akurat tobie chcę powiedzieć o śmierci mojego pierwszego kota, o dziewiątym ślubie cioteczki Anieli, czy wuju Rajmundzie, który zadawał się ze Stefką, ale ostatecznie wybrał Helę, by skrywać przed nią romans z Edwardem, to uwierz, że mnie wysłuchasz.

3. Będę tańczyć w deszczu na środku skrzyżowania.
Stoisz i masz zielone, a jakaś psychopatka odgrywająca scenę z dirty dancing, czy innego titanica blokuje ci przejazd i wygląda identycznie jak ja? Jak do tego doszło nie wiem.
4. Kelnerka doskonała.
Tak, tak, ja wiem, że jestem pracownikiem roku. Perfekcyjnie przyjmuję i rozdaję zamówienia, co z tego, że mylę połowę z nich, zwykle po zastosowaniu miny niewiniątka numer trzy, wszystko zostaje mi wybaczone. Sprawdźmy, czy tak samo wybaczalne będzie wywrócenie tacy pełnej drinków* wprost na twoją głowę.
*podczas wizualizacji tej sceny nie ucierpiało żadne szkło!
5. Podsumowując powyższe: wszystkie próby i pomysły mile widziane
Potrafię zepsuć humor jak nikt inny, równie dobrze idzie mi udzielanie bezsensownych rad, a jeszcze lepiej sprawdzam się w truciu dupy. Nie składam się jedynie z tęsknoty i cierpienia, na co dzień jestem człowiekiem orkiestrą z poczuciem humoru (krzywym, ale zawsze!). Jeśli chcesz przyjąć na siebie ten bagaż i widzisz potencjalne zastosowanie go w swoim życiu – dzwoń!*
*a raczej pisz - wymyślę część, pisząc rozkręcę się z czasem (zastój mi nie sprzyja, szybko to naprawię), ukocham, podramię wedle upodobań i nie pozwolę skrzywdzić (innym, jak ta lwica; za samą Faith nie odpowiadam, bo to to nieprzewidywalne bywa)
Preferowane tempo gry: dostosuję się, ale ostrzegam, że bywam ślimakiem (rozdaję dodatkowe + do dziennika za kopanie, gdy zacznę przesadzać z mozolnością)
aktualne (09.02.2024)
27 lat
168 cm
timberline ranch - właściciel, agentka nieruchomości
bryce hughes
Awatar użytkownika
opis
Our love is stronger than time, greater than distance. Our love spans across stars and worlds. I will find you again. I promise.

kto zagra?
Kto: bryce hughes & Primrose Candler
Krótki opis fabuły:
Chętnie rozegram coś, co zostanie z nami na dłużej a nie skończy się tylko na jednej fabule czy paru postach, zależy mi bardziej na rozwijaniu relacji między postaciami.

Możemy rozegrać coś pod odznakę albo możemy rozegrać zarówno poznanie naszej postaci jak i ustalić relację zanim zaczniemy grę (nie każdy lubi zaczynać od zera i to jak najbardziej rozumiem). Jako, że zbliża się okres walentynkowy to może coś śmiesznego związanego z tym świętem? Może źle zaadresowany list?
Jestem otwarta na propozycje i na pewno razem coś wymyślimy!
Preferowane tempo gry: dostosuję tempo do drugie osoby ^^
aktualne (10-02)
ODPOWIEDZ