00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
informacje
W tym temacie będą pojawiać się ogłoszenia od administracji forum!
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#1
Witajcie w Sapphire Creek!
Niezmiernie cieszymy się, że przybyliście do nas tak licznie i mimo rewelacyjnej pogody poświęcacie część swojego czasu dla forum. Jesteśmy dumne z miejsca, które zbudowałyśmy i mamy nadzieję, że będziecie się tutaj czuli naprawdę dobrze.

Jeśli nie jesteście pewni, jak moglibyście połączyć swoją postać z główną fabułą, zachęcamy do skorzystania z puli tajemnic, gdzie możecie odnaleźć intrygujące (oraz nie do końca legalne) sekrety. Przypominamy również o możliwości stworzenia własnej rodziny fabularnej lub dołączeniu do istniejącej; wszystkie szczegóły znajdziecie w tym temacie.

Chciałybyśmy też oficjalnie poinformować Was, że zdecydowałyśmy się zakończyć współpracę z Westonem Blackthornem. Ogromnie przykro nam decydować się na taki krok dzień po otwarciu i mamy nadzieję, że wybaczycie nam to potknięcie. Naszym priorytetem pozostaje dobra atmosfera i bezpieczeństwo forum oraz zapewnienie przyjaznego miejsca do realizowania hobby, jakim jest pisanie postów. Tworzenie nowych tożsamości i działanie na niekorzyść tego czy innego forum jest dla nas nieakceptowalne.

Na koniec spieszymy wspomnieć, że pierwszy event jest już gotowy i czeka tuż za rogiem! Jego szczegóły zostaną ogłoszone po weekendzie, gdy lista użytkowników nabierze kolorów i zdążycie się u nas odnaleźć. Wydarzenie będzie dostępne dla wszystkich postaci, niezależnie od stopnia ingerencji MG, lecz na pewno nie zapomnimy o tych, którzy zaryzykowali i wybrali najwyższy.

Życzymy Wam miłego weekendu, a w razie wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji w odpowiednich tematach. <3
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#2
Pierwszy tydzień już za nami!

Dziękujemy, że możemy razem z wami tworzyć to forum. Jesteśmy pod wrażeniem waszej kreatywności, rewelacyjnych kart, intrygujących poszukiwań i zaangażowania, z jakim włączyliście się w fabułę.

Przypominamy, że pojawiły się już pierwsze plotki, do których możecie nawiązywać w swoich wątkach, ogłosiliśmy także event i Mistrzowie Gry już nie mogą doczekać się startu ;)

Obecni na forum stróże prawa otrzymali hasło dostępu do specjalnego działu, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące prowadzonego śledztwa; jeśli w chaosie pierwszego tygodnia niechcący kogoś pominęliśmy, to prosimy upomnieć się przez pw.

Wiemy, że jesteście już zaznajomieni z rodzinami fabularnymi obecnymi na forum, ale chciałybyśmy przypomnieć, że możecie także zakładać własne! Jeśli na forum istnieje minimum dwoje zaakceptowanych członków rodziny, to śmiało podsyłajcie opis swojej familii oraz jej strukturę na konto Manitou.

Zaszły kosmetyczne zmiany w opisie ingerencji Mistrza Gry - postacie na poziomach drugim i trzecim muszą umieścić sekret w swojej karcie. Propozycje sekretów znajdziecie w naszej puli, ale jak najbardziej możecie wymyślać także własne, niekoniecznie związane z główną fabułą forum.

Jednocześnie przypominamy, że każda postać znajdująca się na poziomie wyższym niż Diamond Sparkle (0) musi posiadać wypełniony tracker (służący jako dziennik MG).

Widzimy, że powoli zaczynacie już kolekcjonować odznaki, a gdyby na forum wam jakiejś brakowało, zawsze możecie zostawić swoją propozycję w tym temacie. Dziś dodaliśmy odznakę specjalną dla postaci tymczasowo zamieszkujących w hotelu, jeśli komuś nie przyozdobiła jeszcze profilu, prosimy upomnieć się w odpowiednim temacie.

Pamiętajcie też, że na razie nie dodajemy nowych miejsc pracy, a dodatkowe stanowiska należy omówić z ekipą przed oddaniem karty do sprawdzenia.

Na dziś to już koniec ogłoszeń, w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.
Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#3
Dzień dobry w długi weekend!

Chciałybyśmy umilić wam go dodatkowo, dlatego dziś przychodzimy do was z kilkoma nowinami. Na pierwszy ogień weźmiemy zmiany w regulaminie, które, mamy nadzieję, pozwolą wam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła w Sapphire Creek.

Po pierwsze, od dziś zdecydowałyśmy się odejść od konieczności wysyłania prywatnej wiadomości w sprawie przedłużenia rezerwacji. Jeśli chcecie zrobić to od razu, możecie po prostu dopisać to pod postem z rezerwacją, a my zajmiemy się jej przedłużeniem już przy wpisywaniu jej na listę.

Po drugie, zdecydowałyśmy się na zmniejszenie limitu postów, które wymagane będą przy tworzeniu czwartej postaci. Aby zachęcić was do ich tworzenia, doszłyśmy do wniosku, że na start dobre będzie napisanie przynajmniej 5 postów na każdej z poprzednich trzech postaci. Po spełnieniu tego warunku możecie przystąpić do tworzenia czwartego konta. Limity wymagane do utworzenia piątej i szóstej postaci nie ulegają zmianie.

Ponadto mamy dla was kolejną pulę odznak! Aby ułatwić wam zapoznanie się z nowościami, poniżej zamieszczamy wszystko to, co znajdziecie pośród nowości. Do odznak dołącza również odznaka specjalna, którą możecie zdobyć za proponowanie odznak w tym temacie. Jeśli na bazie waszych propozycji utworzymy dziesięć nowych odznak, wasz profil przyozdobi specjalna nagroda.

Na koniec jeszcze jedna informacja - w związku z długim weekendem, wszystkie rezerwacje podstawowe, których ważność upływałaby w dniach 30.04-02.05 zostały przedłużone do 03.05, abyście mogli w spokoju nacieszyć się czasem wolnym. Bawcie się dobrze podczas majówki i wracajcie szybciutko do pisania postów!

Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
Nowości w odznakach fabularnychNowości w odznakach dla postaci
Nowości w odznakach dla gracza00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#4
Cześć!
Przychodzimy do was dzisiaj, żeby ostatecznie uporządkować zmiany, które wprowadziłyśmy ostatnio w regulaminie oraz przedstawić nowy próg postowy na 5 i 6 multikonto!

Po pierwsze, punkt odnoszący się do rezerwacji wizerunków i ich przedłużania, który do tej pory brzmiał:
3. Rezerwacja podstawowa podlega przedłużeniu do 7 dni łącznie (liczone do 23:59 ostatniego dnia). Przedłużyć rezerwację można dwa razy, natomiast trzecie przedłużenie jest możliwe wyłącznie za zgodą administracji. Prośby o przedłużenie należy kierować na konto sapphire creek. Wizerunki można przedłużać po upłynięciu 72h od otwarcia forum.
Aktualnie przybrał następującą formę:
3. Rezerwacja podstawowa podlega przedłużeniu do 7 dni łącznie (liczone do 23:59 ostatniego dnia). Przedłużyć rezerwację można dwa razy, natomiast trzecie przedłużenie jest możliwe wyłącznie za zgodą administracji. Prośby o przedłużenie należy umieścić bezpośrednio pod rezerwacją bądź kierować na konto sapphire creek.

Doprecyzowałyśmy również kwestię przejmowania wizerunków, stąd punkt:
6. Czas każdej rezerwacji liczony jest do godziny 23:59 ostatniego dnia, a o godzinie 00:00 wizerunek można przejąć. Taka sama zasada obejmuje rezerwacje dodatkowe.
Zmienia się na:
6. Czas każdej rezerwacji liczony jest do godziny 23:59 ostatniego dnia, a o godzinie 00:00 wizerunek można przejąć. Taka sama zasada obejmuje rezerwacje dodatkowe. Przykład: rezerwację podstawową złożoną w dniu 01.01 można przejąć o północy dnia 05.01, natomiast rezerwację dodatkową o północy dnia 03.01.

Zdecydowałyśmy się także na rozszerzenie punktu drugiego o kwestie dotyczące rezygnacji z zarezerwowanych wizerunków, dlatego jego dotychczasowe brzmienie:
2. Na jedno konto przypada możliwość zarezerwowania dwóch wizerunków jednocześnie — podstawowego (72h) oraz dodatkowego (24h).
Zmienia się na:
2. Na jedno konto przypada możliwość zarezerwowania dwóch wizerunków jednocześnie — podstawowego (trzy dni) oraz dodatkowego (jeden dzień). W przypadku wymiany rezerwowanego wizerunku na inny, nową rezerwacje należy opatrzyć komentarzem odnoszącym się do rezygnacji z poprzednio zarezerwowanego wizerunku - w innym wypadku nowa rezerwacja nie zostanie uznana.

Na koniec punkt dotyczący multikont. Do tej pory brzmiał on następująco:
4.1 Dozwolone jest tworzenie multikont. Każdy na start może posiadać 3 konta. Kolejne można stworzyć po wbiciu 15 wymaganych postów fabularnych na poprzednich kontach.
  • Czwarte multikonto — minimum po 15 postów fabularnych.
  • Piąte multikonto — minimum po 30 postów fabularnych na trzech poprzednich i 15 na czwartym.
  • Szóste multikonto — minimum po 45 postów fabularnych na trzech pierwszych, 30 postów na czwartym i 15 postów na piątym multikoncie.
Wyjątkiem jest multikonto przyznawane jako nagroda.
Limit multikont, jakie można posiadać, to 6, a każde kolejne można stworzyć dopiero za zgodą całej administracji.
Od dziś przyjmuje on następującą treść:
4.1 Dozwolone jest tworzenie multikont. Każdy na start może posiadać 3 konta, natomiast każde kolejne można stworzyć po spełnieniu następujących warunków:
  • Czwarte multikonto — minimum po 5 postów fabularnych.
  • Piąte multikonto — minimum po 20 postów fabularnych na trzech poprzednich i 10 na czwartym.
  • Szóste multikonto — minimum po 35 postów fabularnych na trzech pierwszych, 25 postów na czwartym i 10 postów na piątym multikoncie.
Wyjątkiem jest multikonto przyznawane jako nagroda.
Limit multikont, jakie można posiadać, to 6, a każde kolejne można stworzyć dopiero za zgodą całej administracji.
Jak widzicie, zdecydowałyśmy się nieco obniżyć dotychczasowe progi, jednak postanowiłyśmy nie robić tego w sposób skrajny. Uważamy, że w rozrywce, jaką są fora, nadal chodzi przede wszystkim o czerpanie przyjemności ze względnie aktywnej gry, dlatego chcemy uniknąć sytuacji, w których nasi użytkownicy tworzyliby niezliczoną liczbę multikont, nie rozwijając ich przy tym dostatecznie. Aktualne progi są na tyle niskie, iż z łatwością możecie zawalczyć o kolejne konta, pamiętając przy tym, że posty nie powinny być wyłącznie przykrą koniecznością wymaganą do zrobienia kolejnej postaci, a czymś, z czego naprawdę czerpiemy przyjemność.

Z kwestii mniej technicznych chciałybyśmy także zachęcić was do zapoznania się ze stowarzyszeniami i kołami zainteresowań dostępnymi na forum. Ich opis znajdziecie tutaj, natomiast w zamówieniach umieszczony jest specjalny kod, w którym możecie zgłosić przynależność do wybranego przez was ugrupowania. Na zachętę dodamy, że każde z nich posiada specjalną odznakę, która po rozgrywce fabularnej przyozdobi wasz profil!

Na zakończenie chcemy życzyć wam owocnych fabuł i miłego wypoczynku w trakcie dobiegającej końca majówki.

Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#5
Za nami pierwszy miesiąc od otwarcia!
Dziękujemy, że jesteście z nami i możemy razem tworzyć fantastyczne wątki. Ponad pięć tysięcy postów i dwieście postaci odbieramy za komplement i cieszymy się, że wybraliście nasze forum. Oby kolejne miesiące mijały nam w równie miłej atmosferze i z jeszcze ciekawszymi fabułami!

Wyciągając wnioski z doświadczeń pierwszego miesiąca, chciałybyśmy ogłosić nabór do ekipy administracyjnej: poszukujemy osoby, która zechce się podjąć roli moderatora forum.
Na start proponujemy dziesięciodniowy okres próbny, podczas którego obie strony będą mogły sprawdzić, czy taki rodzaj współpracy jest dla wszystkich odpowiedni.
Gwarantujemy, że nie szukamy taniej siły roboczej i osoby, która będzie po prostu sprzątać tematy - nasz podział obowiązków jest określony, zależy nam na kimś, kto będzie się z nami elastycznie uzupełniał podczas realizacji zamówień. Wymagamy dołączenia do ekipowego discorda, jednak szanujemy swój czas i nie będziemy od nikogo oczekiwać bycia forever online. Oferujemy też owocowe czwartki specjalną odznakę i dobrą atmosferę. Zgłoszenia przyjmujemy na konto sapphire creek !

Już w przyszły weekend czeka nas wybór postaci miesiąca, dlatego już teraz możecie zastanawiać się, kogo chcielibyście nominować.

Edit:
Chcemy również poinformować, że od dnia dzisiejszego uprawnienia administracyjne lyra callahan zostają przeniesione na konto colton hathaway, natomiast Artan Lavery na Avery Weasley.

Życzymy miłego popołudnia i spokojnego tygodnia!
Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#6
Cześć!
Dziś przychodzimy do was z garstką nowych informacji.

Po pierwsze, od dziś Vincent Montoya przestaje pełnić funkcję administratora forum. W tym miejscu chciałybyśmy serdecznie podziękować za wkład w budowę i prowadzenie forum. Jednocześnie informujemy, że zakończyłyśmy proces rekrutacji, w wyniku którego dziś dołączają do nas dwaj moderatorzy: Gemma A. Hargrove i Valerie Graves. Mamy nadzieję, że współpraca okaże się owocna, a dziewczyny zostaną z nami na dłużej.

Korzystając z okazji chciałybyśmy powiadomić was również o drobnych zmianach wprowadzonych do regulaminów forum. Zmianom uległy dwa punkty, których dotychczasowe i nowe brzmienia zostały ujęte niżej.
2.3 Nazwisko postaci może powtarzać się w obrębie jednej rodziny. Dołączenie do niej należy ustalić z jej założycielem. Nie trzeba podbijać karty swojego krewnego, jednak jeśli zostanie nam zgłoszone przywłaszczenie cudzego nazwiska, będą wyciągane konsekwencje.
Zmienia się na:
2.3 Nazwisko postaci może powtarzać się w obrębie jednej rodziny. Dołączenie do niej należy ustalić z jej założycielem, co następnie musi zostać potwierdzone podbiciem karty postaci przez aktywnego członka danej rodziny.

5.4 Rezerwacje bez wypełnionego kodu będą uznane za nieważne. Podobnie, jeśli w rezerwacji pojawi się błąd pod postacią literówek w imieniu bądź nazwisku wizerunku.
Zmienia się na:
5.4 Rezerwacje z literówkami w imieniu bądź nazwisku wizerunku będą uznawane za nieważne.

Ponadto, w związku z istnieniem punktu:
3.6 Na kolejny post gracz ma 10 dni. Po upływie tego czasu jego postać trafia do grupy nieaktywnych, a wizerunek zostaje zwolniony. Blokowanie wizerunków będzie surowo karane!
Za blokowanie wizerunku uznajemy: nagminne wrzucanie posta na ostatnią chwilę, wrzucanie pustych postów, usuwanie i powtórne dodawanie tego samego posta, wrzucanie postów dla postaci, która jest nieaktywna dłużej niż 3 tygodnie. Wyjątkiem jest, gdy postać chce odzyskać kolor, a gracz na aktywację ma 48h.
informujemy, że od dziś osoby, które trzy razy wrzuciły post w ostatni dzień regulaminowego czasu, otrzymają upomnienia w formie prywatnych wiadomości. Jednocześnie informujemy, że powtórzenie tej praktyki po raz czwarty będzie skutkowało przesunięciem postaci do grupy nieaktywnych.

Dodałyśmy także nową rangę - specjalnie dla postaci, które urodziły się w Sapphire Creek, ale później wyjechały z miasteczka i teraz do niego powracają. Osoby, które chcą wymienić swoją rangę na taką, zapraszamy do zamówień.
Ponadto można też zamieszkać w Sapphire Inn, a osoby, które zdecydują się na pensjonat, otrzymają własną odznakę.
Zachęcamy także do zgłaszania swoich nominacji na postacie miesiąca, co możecie zrobić w TYM temacie.

Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#7
Cześć!
Mamy nadzieję, że weszliście w czerwiec naładowani pozytywną energią, a na dokładkę mamy dla was trochę informacji!

Po pierwsze, w nawiązaniu do poprzedniego ogłoszenia, podjęłyśmy decyzję o tym, że po dodaniu czwartego posta na ostatnią chwilę regulaminowego czasu, postaci będą trafiały do grupy nieaktywnych, a wizerunki będą wracać do obiegu. Uznałyśmy jednak, że nie będzie działo się to natychmiastowo i chcąc zagwarantować wam równe szanse na złapanie wymarzonej twarzy, takie wizerunki będą przez nas "zamrażane" na dobę na specjalnej liście, która znajdzie się w dziale z rezerwacjami. Po upłynięciu doby, wizerunek będzie możliwy do przejęcia.

Na koniec chciałyśmy też poinformować, że w jutro w godzinach popołudniowych forum zostanie zamknięte, aby wieczorem wrócić do was w nowej, letniej odsłonie! <3

Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#8
Witamy was dzisiaj na nowej, letniej odsłonie forum. Mamy nadzieję, że jego odświeżone wydanie pobudzi waszą wenę i zachęci do dalszego pisania postów.

Z okazji remontu Mistrz Gry podrzucił wam nowe plotki, a także garstkę zadań losowych. Jednocześnie chciałybyśmy zachęcić, a także przypomnieć postaciom, które zdecydowały się na wybór wyższego niż zerowy poziom MG, że wypełnienie trackerów jest obowiązkowe. Bez nich nie jesteśmy w stanie zaangażować was we wspólną zabawę. Zachęcamy także do udziału w nowym mini evencie, którego szczegóły znajdziecie tutaj.

Informujemy również, że Blossom oraz LuLucifer zdecydowały się przenieść uprawnienia administratora na następujące konta: calanthe lewis-walker oraz Yvaine Rose.

W regulaminie pojawił się nowy punkt dotyczący przejmowania wizerunków:
5.9 Przejęcie wizerunku postaci zmieniającej wizerunek jest możliwe po godzinie od umieszczenia posta ze zmianą.

Pojawiła się również dość obszerna pula nowych odznak, których podgląd znaleźć możecie poniżej.

Pamiętajcie o wykonaniu twardego resetu.
Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
Nowości w odznakach dla postaci

Nowości w odznakach dla gracza

Nowości w odznakach fabularnych


00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#9
Cześć i czołem! Lato ruszyło już pełną parą i mamy świadomość tego, że dla części z was będzie to okres wakacyjnych wyjazdów i odpoczynku, ale mamy nadzieje, że znajdziecie też trochę czasu dla forum, ponieważ dziś przychodzimy do was z garstką nowości i ciekawych zabaw!

Po pierwsze, ruszyły nominacje do czerwcowej postaci miesiąca. Aby zachęcić was do wzięcia udziału w zabawie, wprowadziłyśmy system nagród dla osób nominujących. O szczegółach możecie przeczytać w temacie z nominacjami.

Po drugie, w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia będziecie mogli zbierać limitowane, wakacyjne odznaki. Obejrzeć możecie je tutaj, a już teraz możecie przystąpić do rozpoczynania rozgrywek związanych z wakacjami!

Po trzecie, na forum pojawiła się zabawa fabularna, w której mogą wziąć udział wszystkie postacie, niezależnie od wybranego poziomu ingerencji Mistrza Gry. Nie jest to wydarzenie nadzorowane przez Manitou, ale za wzięcie udziału w zabawie przewidziane zostały atrakcyjne nagrody. Więcej o Festynie Rodzinnym w Sapphire Creek możecie przeczytać w tym temacie.

W sobotę pojawi się jeszcze więcej rarytasów, dlatego już teraz zachęcamy do uzupełniania informacji zawartych w trackerach. Czekajcie cierpliwie!

Ściskamy cieplutko i do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#10
Cześć! Przychodzimy do was z garstką nowych informacji.
Jak już pewnie zauważyliście, zmieniłyśmy system zapisywania miejsc zamieszkania, zatem każda z tych osób, które takowe posiadają, dostała prywatną wiadomość. Prosimy o jak najszybsze udzielenie odpowiedzi - w przypadku odczytania prywatnej wiadomości niewywiązania się z podania potrzebnych informacji w ciągu tygodnia, mieszkanie takiej postaci zostanie wyczyszczone, rozgrywki przeniesione do archiwum i konieczne będzie ponowne zgłoszenie się do zamówień. Jeśli zdarzyło się, że ktoś z was nie otrzymał prywatnej wiadomości w tej sprawie, a posiada miejsce zamieszkania postaci, możecie po prostu od nowa wypełnić kod w zamówieniach z adnotacją, że mieszkanie już istnieje, a wszystko zostanie przez nas uporządkowane. <3

Powstał również temat, w którym możecie zgłaszać rozegrane zadania losowe od Mistrza Gry. Podjęłyśmy decyzję o tym, że warunkiem przyznania kolejnego zadania losowego jest rozegranie poprzedniego, zatem jeśli ktoś z was jest zainteresowany aktywną ingerencją Maintou w codzienność waszej postaci, zachęcamy do rozgrywania otrzymanych zadań.

Jak najpewniej zauważyliście, wczoraj nie pojawiło się festynowe zadanie niefabularne. Najmocniej przepraszamy za poślizg i uprzedzamy, iż zostanie ono zamieszczone dziś o godzinie 20:00. Kolejne będą pojawiać się co trzy dni licząc od dzisiaj.

Pojawiła się także pula nowych odznak dla postaci, które obejrzeć możecie poniżej.

Ściskamy cieplutko i do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum

Nowości w odznakach dla postaci


00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#11
Cześć! W to gorące popołudnie przybywamy do was z nowymi wieściami z forum.

Nastąpiły zmiany w składzie administracyjnym, z ekipą pożegnała się Valerie Graves, której serdecznie dziękujemy za wspólną pracę i zaangażowanie w rozwój forum. Mamy nadzieję, że będzie nas tak samo dobrze wspominać, jak my ją! <33

W nawiązaniu do powyższego, ogłaszamy dodatkowy nabór na stanowisko moderatora i Mistrza Gry. Szukamy osób sumiennych, dobrze zaznajomionych z naszym regulaminem, kreatywnych oraz bezkonfliktowych. Nasz podział obowiązków jest elastyczny, bazujący na dobrej komunikacji, dlatego wymagamy dołączenia do ekipowego discorda, jednak szanujemy swój czas i nie będziemy od nikogo oczekiwać bycia forever online. Potencjalni Mistrzowie Gry nie zostaną od razu rzuceni na głęboką wodę, poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem wątków w lokacjach podwyższonego ryzyka, chętnych na burze mózgów odnośnie zadań losowych czy miejskich plotek. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej na konto sapphire creek z tytułem funkcji, jaka was interesuje.

W związku z pracami technicznymi, dziś od 22:00 serwer będzie chwilowo niedostępny, co oznacza także przerwę w działaniu forum. Nie powinna ona potrwać zbyt długo, oficjalny czas niedostępności to 15 minut, w nocy wszystko powinno wrócić do normy.

Aby zakończyć ogłoszenie miłym akcentem, w puli odznak pojawiły się nowości, z którymi możecie zapoznać się poniżej. Przypominamy też o możliwości dodawania własnych propozycji.

Do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
Nowości w odznakach dla postaci
Nowości w odznakach fabularnych


Nowości w odznakach dla gracza
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#12
Dobry wieczór w ostatni lipcowy piątek! Mamy dziś dla was garstkę nowości.

Festyn Rodzinny w Sapphire Creek dobiega końca. Dziś pojawiło się ostatnie zadanie niefabularne, a więcej o nim oraz o nagrodach przeczytać możecie w tym poście. Jednocześnie informujemy, że rozgrywki fabularne na Festynie możecie kończyć do 5 sierpnia włącznie, a odbiór nagród będzie trwał do 10 sierpnia.

Nie jest to koniec wakacyjnych atrakcji! W sierpniu przywita was nowa zabawa, tym razem bardziej skupiona na rozrywkach, jednak nadal związana z małomiasteczkowymi atrakcjami. Ze szczegółami przyjdziemy do was już 1 sierpnia. <3

Przypominamy także, że czekają na was specjalne, wakacyjne odznaki, które zbierać można tylko do 31 sierpnia. Bierzcie klawiatury pod palce i piszcie swoje wątki, żeby okazja nie przeszła wam koło nosa!

Na koniec informujemy, że dziś skład administracyjny opuszcza Yvaine Rose. Dziękujemy za wkład i zaangażowanie w budowanie forum! Przypominamy także o trwającym naborze na moderatorów oraz mistrza gry. Swoją kandydaturę możecie kierować w prywatnych wiadomościach na konto sapphire creek w tytule wiadomości podając nazwę funkcji, którą chcielibyście pełnić.

Życzymy dużo weny i do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#13
Cześć! Mamy dla was krótkie ogłoszenie.

Zakończyłyśmy nabór do ekipy i od dziś do grona adminów dołącza Josephine Bailey. Mamy nadzieję, że współpraca okaże się owocna, a Josie zostanie z nami na dłużej. Witamy na pokładzie!

Jednocześnie chcemy poinformować, że wciąż szukamy pomocy w zakresie mistrza gry, a wszystkie chętne osoby zapraszamy na pw na konto sapphire creek.

Na koniec, do puli odznak dołączyłyśmy kilka nowych.
nowości w odznakach dla postaci


nowości w odznakach fabularnych

Życzymy dużo weny i do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Ogłoszenia administracji
#14
Cześć i czołem!

Przychodzimy do was dziś z drobną aktualizacją. Do regulaminu został dodany następujący punkt:
5.10 Zamiana rezerwacji podstawowej na dodatkową i odwrotnie dopuszczalna jest wyłącznie jeden raz.

Ponadto informujemy, że calanthe lewis-walker przenosi uprawnienia na konto cerise whitman. Od dziś to tam możecie uderzać z wszelkimi pytaniami.

Zachęcamy także do forumowej zabawy w bingo. Nadal czekają na was wolne plansze oraz ciekawe zadanka, które pojawiają się co drugi dzień.

Życzymy dużo weny i do zobaczenia w fabule!
Ekipa forum
Zablokowany