00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Zaraz wracam
W tym temacie możesz poinformować o krótszych nieobecnościach, aby twoi współgracze wiedzieli, że mają na ciebie czekać.
22 lata
165 cm
opiekuję się dziećmi i piekę pyszne ciasta
Josephine Bailey
Awatar użytkownika
opis
There goes my hands shaking, And you are the reason, My heart keeps bleeding. I need you now.And if I could turn back the clock, I'd make sure the light defeated the dark,I'd spend every hour, of every day keeping you safe

Wyjeżdżam na weekend, ale postaram się coś od siebie wrzucić <3
27 lat
169 cm
baristka i właścicielka
Arline Greenwood
Awatar użytkownika
opis
I think I've seen this film before and I didn't like the ending. I'm not your problem anymore so who am I offending now?

moja nieobecność skończyła się zdecydowanie za szybko, miałam w tym tygodniu sporo na głowie i zamiast pisać musiałam się uczyć, ale postaram się wrócić do życia w tym tygodniu <3
99 lat
123 cm
animator
Manitou
Awatar użytkownika
opis
Let's have some fun...

Post na evencie ostatecznie pojawi się jutro - wszystkich przepraszam za ten poślizg i dziękuję za cierpliwość <3 Możecie spodziewać się (prawie ostatecznego) podsumowania, po którym do końca tygodnia będziecie mieli okazję zakończyć rozgrywki. Po tym, w weekend nastąpi zamknięcie eventu :lovju:
22 lata
178 cm
własciciel i barista w Sapphire Coffee | pajac na pełen etat
Teddy Osborne
Awatar użytkownika
opis
Współwłaściciel Sapphire Coffee, pajac pełną parą, niepoprawny optymista i największy koneser słodkości po tej stronie wszechświata. A, no i jak ktoś szuka ploteczek, albo chce się jakąś z kimś podzielić, to Teddy to najlepszy wybór. No i wyswata nawet tych, co są nie do wyswatania, prawdziwy talent.

Do weekendu posty ode mnie będą wpadać bardzo powoli, bo ten tydzień mieli mnie na sypko, ale potem postaram się na wszystko pięknie i sprawnie odpisać :aaa: <33
ODPOWIEDZ