00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Stowarzyszenia i koła zainteresowań
Targ miejski
Kilkanaście lat temu miejscowi producenci żywności i rzemieślnicy skrzyknęli się i zorganizowali pierwszy targ, podczas którego mogli wystawiać oraz sprzedawać swoje produkty. Wydarzenie bardzo przypadło do gustu mieszkańcom i od tego czasu w każdą sobotę na niewielkim placu dzielnicy Maybloom odbywa się targ miejski, gdzie ze straganów i przyczep można kupić nie tylko mięso pierwszej świeżości oraz świetnej jakości warzywa, ale także wyroby ceramiczne, ubrania z drugiej ręki, przetwory, mydła czy świece własnej roboty. Wystawcy co miesiąc odprowadzają składkę w wysokości 10$ na sprzątanie placu po wydarzeniu.

skarbnik - imię i nazwisko

Wystawcy
- cerise whitman - kukurydza, wiśnie, dynie
- tully sheppard - świece własnej roboty, ubrania
- phoebe winchester - cukinia, dynia
- Terrence Blackbourne - fotografie dekoracyjne (portrety i akty)
- cane rushford - mięso wołowe
Klub książki
Powstały z inicjatywny oddolnej, zrzeszający miejscowych moli książkowych. Spotkania klubu odbywają się raz w miesiącu, w bibliotece Domu kultury, a dyskusja przebiega na temat książki wybranej poprzednim razem. Członkowie co miesiąc składają się niewielkimi sumami na kawę i poczęstunek.

Członkowie:
- Josephine Bailey
- Arline Greenwood
- Aurora Miller
- Dante Morrison
- castor hathaway
- Zoe Weasley
- malcolm lonergan
Miejskie bingo
Dodatkową atrakcją, zapewnianą przez kasyno w rezerwacie, jest odbywająca się co dwa tygodnie gra w bingo; jedna z sal kasyna wypełniana jest wtedy po brzegi, a do zabawy dołączyć może każdy, kto wpłaci 5$ wpisowego. Wydarzenie przyciąga głównie turystów, jednak ma także swoich wiernych fanów pośród starszych mieszkańców miasteczka.

członkowie
- Ethan Sawyer
Koło teatralne
Pasjonaci aktorstwa spotykają się raz w tygodniu w Domu kultury, by przeprowadzać próby do dwóch przedstawień rocznie - zimowego i letniego. Dołączyć może każdy, bez względu na posiadane doświadczenie; w poprzednich latach zdarzało się, że wystawiane sztuki były przyjmowane tak ciepło, iż koło podróżowało w wakacje, wystawiając je w całej Montanie.

Członkowie:
- nereida donoghue
-
Chór i orkiestra
Każde miejskie wydarzenie musi mieć odpowiednią oprawę, nic więc dziwnego, że w odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstała orkiestra złożona z okolicznych muzyków oraz chór zrzeszający tych, którzy mogą się pochwalić czystym głosem. Próby odbywają się raz w tygodniu, w Domu kultury.

Orkiestra
dyrygent - imię i nazwisko
instrument - imię i nazwisko
instrument - imię i nazwisko

Członkowie chóru:
- Layla Evans
- Elide Watmore
-
Nordic Walking
Maszerowanie z kijkami jest popularną formą rekreacji, a gdy przed oczami ma się takie widoki, jak w Sapphire Creek, wysiłek staje się przyjemnością. Do spacerów dołączyć może każdy, kto posiada odpowiedni sprzęt, a marsze wyruszają dwa razy w miesiącu z różnych punktów miasta, w zależności od obranej trasy.

Członkowie:
- Gail Edwards
- Rhiannon Lowell
- Cardan Lawrence
Zablokowany