00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

Grupy na forum
Grupy na naszym forum zależne są od wybranego poziomu ingerencji Mistrza Gry. Poniżej przedstawiamy ich opisy.

Crown Jewels
Grupa kont specjalnych należących do administracji. Można tutaj znaleźć główne konto Sapphire Creek, na które należy zgłaszać się o przedłużenie wizerunku, czy konto Manitou, które odpowiada za naszego Mistrza Gry.
Poziom 0 - Diamond Sparkle
Do tej grupy należą postacie, które nie życzą sobie ingerencji Mistrza Gry; zwykli mieszkańcy bądź przyjezdni, prowadzący spokojne życia. Założenie dziennika MG nie jest dla nich obowiązkowe.
Poziom I - Deep Red Ruby
Grupa postaci, o których MG będzie przypominał sobie z umiarkowaną częstotliwością, zazwyczaj w przypadku niegroźnych plotek, zdarzeń losowych, wydarzeń niezwiązanych z wątkiem kryminalnym. Założenie dziennika MG jest dla nich obowiązkowe.
Poziom II - Evergreen Emerald
Będąc na tym poziomie, postacie mogą odwiedzać lokacje podwyższonego ryzyka, brać udział w eventach związanych z główną fabułą oraz obejmować posady wyszczególnione na liście miejsc pracy. Wpływ Mistrza Gry na postać może być zarówno pozytywny, jak i negatywny, a odnosić się będzie do reputacji, stanu materialnego czy stanu zdrowia, mogą też paść ofiarą miejskich plotek. Założenie dziennika MG jest dla nich obowiązkowe.
Poziom III - Royal Blue Sapphire
Postacie będące w centrum fabuły i mające realny wpływ na wydarzenia w Sapphire Creek, mogące brać udział we wszystkich eventach, odwiedzać lokacje podwyższonego ryzyka raz obejmować posady wyszczególnione na liście miejsc pracy. Przynależność do tego poziomu oznacza wyrażenie zgody na wszelkie konsekwencje wynikające z wątków, zarówno pozytywne, jak i negatywne, w tym na uszczerbek na zdrowiu bądź życiu postaci (z wyłączeniem triggerów wymienionych wcześniej w KP). Założenie dziennika MG jest dla nich obowiązkowe.
ghost town
Grupa do której należą wszystkie postacie, które utraciły kolor i/lub zostały dezaktywowane. Żeby przywrócić postać należy dokonać rezerwacji wizerunku, napisać post fabularny oraz złożyć odpowiednie zamówienie w tym temacie.
Obrazek
Zablokowany