21 lat
181 cm
diluje, cyka fotki, a kiedyś był studentem
casper edelman
Awatar użytkownika
opis
long time ago there was a light

Casper to przyrodni brat Sharon. Urodził się w Helenie i jakiś czas później razem z rodzicami i rodzeństwem przeprowadził do rodzinnego miasteczka ojca, tj, Sapphire Creek. Nigdy nie uchodził za wzór do naśladowania, ale mimo wszystko wszyscy wiedzieli, że ma złote serce. Odkąd 3 lata temu zmarł jego przyjaciel, krążą pogłoski że dołączył do Bractwa Krwi (całkowicie uzasadnione). Niedługo potem zrobił sobie przerwę od studiów fotograficznych i całkowicie poświęcił się rozprowadzaniu dragów. W wolnych chwilach hobbystycznie cyka zdjęcia, a czasem przyjmuje freelancerskie zlecenia, choć jego zdjęcia nie trafią w gust każdego.[/reluser]

casper edelman's

OPIS RELACJI POZYTYWNEJ

OPIS RELACJI NEGATYWNEJ

OPIS RELACJI SKOMPLIKOWANEJ

25 lat
190 cm
Tresuje gęsi
Jeremiah Dohemy
Awatar użytkownika
opis
Jestem wkurwionym dzieciakiem, jestem zniszczonym dzieciakiem

Ronald mógł brać od niego towar, chociaż teraz poszedł na odwyk, no to Casper stracił klienta, ale mogą się nadal odzywać :lol:
Jeszcze mogę ci Rosie podrzucić, bo ona też jest z Heleny, jest w tym samym wieku i też studiuje, więc może się kojarzą z czasów, jak jeszcze Casper studiował, brakuje mi znajomych do niej, więc coś fajnego by mogli mieć :lol:
casper edelman
21 lat
181 cm
diluje, cyka fotki, a kiedyś był studentem
casper edelman
Awatar użytkownika
opis
long time ago there was a light

Biorę zatem Ronalda w poczet ziomków <3 A co do Rosie, mogą znać się od małego i może nawet łączyła ich swego czasu jakaś szczenięca, urocza miłość nim Casper "złamał" jej kilkuletnie serce i wyprowadził się do Sapphire? Spotykając się na studiach mogli z tego sobie żartować, ale gdzieś tam sentyment został!

Jeremiah Dohemy
ODPOWIEDZ