32 lat
178 cm
brak informacji
Jack Rivers
Awatar użytkownika
opis
loading...

informacje o postaci
data i miejsce urodzenia07.13.1992, Helena, Montana
miejsce zamieszkaniaMain Street
miejsce i stanowisko pracyWłaściciel Tartaku
stan cywilnyKawaler
orientacja seksualnaHeteroseksualny
zaimkiOn/jego
stopień ingerencji MGPoziom III
stosunek do sytuacji w miasteczku

Obojętny, liczy się dla niego tylko biznes. I pomimo przeszkód próbuje go rozwijać.

freeform
Szorstka ręka ojca nazbyt często znaczyła się na ciele dziecka, które ciekawe świata eksplorowało go na własną rękę, często przy tym łamiąc zasady, których nie pojmowało lub jakie nie były mu do końca wyjaśnione. Był duszą towarzystwa: od najmłodszych lat potrafił zjednywać sobie ludzi, a dorośli spoglądali na niego życzliwie mimo psot, które podążały za jego nazwiskiem. Bystry, lecz leniwy, niezbyt ambitny jeśli szło o osiągnięcia naukowe, znacznie bardziej wolał wszystko inne, niżeli ślęczenie nad książkami. Szkoła go nudziła, tu nie poznawał życia, to kryło się poza jej murami i dlatego często wagarował. Mimo to zdawał z klasy do klasy, a stopnie na świadectwie, były bardziej, niż zadowalające.
Jego relacje z ojcem były relatywnie względnie poprawne w tonacjach szarości kreślone surową ręką, wychowywany, bez matki. Samotny księgowy, a u jego boku urwis z rozczochraną czupryną, rumieńcami na twarzy i uśmiechem od ucha do ucha – była to iluzja, ot złudne przedstawienie postaci dziecka dla świata, innymi słowy, maska, którą przybierał, ilekroć wychodził ze względnie bezpiecznych murów domu. Dziecko, bowiem nie powinno, być świadkiem wydarzeń kreślących się ręką niesprawiedliwości i przemocy. Obrazy wyjęte z filmów o porachunkach mafii winny pozostawać za kurtyną szklanego ekranu telewizora. Niestety u niego była to codzienność. Z początku myślał, że to normalne dlatego, niczego nie podejrzewał, z czasem jednak zrozumiał, że jego ojciec jest księgowym wyłącznie z nazwy, a jego dłonie skalane są krwią niewinnych osób.
Stopniowo wsiąkał w to bagno im starszy się stawał, tym częściej dostawał polecenia, które dalekie były od tych, jakich się spodziewał. Żadnych wymuszeń, kradzieży, czy gróźb z bronią przytkniętą do skroni, wręcz przeciwnie. Biznes ten był pozbawiony tej prymitywnej formy, a przez to wydawał się jeszcze mroczniejszy i bardziej niebezpieczny. Zrozumienie, że pieniądz rządzi światem, a matematyka i chłodna kalkulacja, były jej gońcami w pogodni za sukcesem przyszło pod koniec szkoły średniej. Już wówczas rozeznawał się w brudnych interesach ojca, który pracował dla wpływowych ludzi z półświatka. Był przy tym skrupulatny i dokładny, a z cyframi potrafił działać cuda, stąd jego rozpoznawalność. Jack uczył się tego fachu od dziecka, jakby z wiekiem przychodziło zrozumienie, dlaczego surowość rodzica, była koniecznym elementem wychowawczym. Świat jest okrutny i bezwzględny, a przetrwają tylko najsilniejsi – to jest – ci, którzy mają pieniądze oraz władzę. Chociaż nauki te mocno wyryły się w umyśle młodzieńca, tak w pełni nie zawładnęły nim. Nawet na studiach pozostawał tym energicznym i skorym do żartów kompanem, co otaczał się grupą znajomych, lecz kiedy drzwi mieszkania zamykały się za nim, tonął bezkresie samotności.
Wspólna droga z ojcem dobiegła końca, gdy ten wyjechał do Bostonu, niewiele ze sobą od tamtej pory rozmawiali. Wiedział, że staruszek poradzi sobie w każdych warunkach, a jego lekcje nie poszły na marne. Oszczędności, które mu zostawił, były wystarczające, aby rozkręcić własny biznes. Chciał zacząć od czegoś drobnego, tak aby inwestycja przynosiła zysk, lecz jednocześnie nie rzucała się w oczy zwłaszcza, iż w okolicy w ostatnich miesiącach, aż roiło się od federalnych. To nie był dobry czas na interesy, gdyż tym sprzyja cisza i spokój. Zakupiony tartak, został odnowiony, a Rivers poświęcał każdą wolną chwilę, aby ten prosperował.
Prywatnie zdaje się charyzmatyczny oraz pewny siebie, całkiem kulturalny i miły dla wszystkich. Chociaż urodził i wychował się w Helenie, to tutaj w Sapphire Creek chce rozwijać skrzydła, jako młody biznesmen. Rzuca hojne datki dla miasta, chociaż samemu żyje dość skromnie.

Ukrywanie treści: włączone
Hidebb Message Hidden Description
informacje o graczu
nickJack
zaimkiOn/jego
narracja3os.
czasprzeszły
triggery

Brak

preferowane rozgrywki

Dogadamy się

Jack Rivers

Sean O'pry

00 -
000 cm
konto specjalne
sapphire creek
Awatar użytkownika
opis
Meet me underneath that big Montana sky.

akcept
Witaj na forum, Jack Rivers ! Twoja karta postaci została zaakceptowana, a na rozpoczęcie rozgrywki masz 3 dni. Przypominamy o konieczności zapoznania się z regulaminem forum, oraz życzymy miłej zabawy! Jako, że nasze forum nastawione jest na ingerencję Mistrza Gry, prosimy o zapoznanie się także z tym tematem, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Zachęcamy do założenia odpowiednich tematów, jak relacje, tracker czy telefon.
życzymy miłej gry,
ekipa sapphire creek
Zablokowany